Доктор Сус (Dr. Seuss) – огляд книжок для наймолодших

Left foot, left foot
Right foot, right
Feet in the morning
Feet at night.

Це слова з книжечки Доктора Суса (Dr. Seuss).
Твори Доктора Суса вважаються класикою дитячої літератури в країнах Північної Америки.
На сьогодні Доктор Сус — найбільш продаваний англомовний дитячий письменник (для маленьких дітей, «Гарі Потер» — це інша вікова група). Більше того, цих простеньких віршиках, вивчилося читати не одне покоління маленьких американців.

Книги Доктора Суса — «Green Eggs and Ham» («Зелені яйця і окіст»), «The Cat in the Hat» («Кіт в капелюху») — це справжні ікони американської культури. «Кота в капелюху» Доктор Сус написв, використовуючи всього 220 слів, які він заздалегідь отримав списком від замовника. Передбачалось, що це саме ті 220 слів, які повинні знати діти певного віку.

«Кіт в капелюху» почав серію книг для найменших, успішно витіснивши книжки про «Діка і Джейн», що заполонили в 30-50 рр. всі полки магазинів. Доктор Сус запропонував дітям гру замість інструкцій, безумну фантасмагорію замість сухих описів акуратного побуту, сюрреалістичні пригоди замість розтягненого і безглуздого оповідання. До того ж, книги Суса були далекими від нудного академізму звичних підручників, вони були смішними і яскравими.

Раджу читати ці чудові віршики разом з дітьми в оригіналі. Море задоволення і веселощів.

#drseuss #drseussbooks #drseussnursery #englishforkids #learningenglish#english #fun #smartweall #англійська #англійськамова #вивчаємоанглійську #англійськадлядітей #англійськадітям #англійськадлянаймолодших #розваги #дитячікнижкианглійською #дитячікнижки #дитячікниги #оглядкниги #книгидлядітей #веселедозвілля #дозвілляздітьми #весело #цікаво

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s