Серія вікторин від Professor Noggin

Як Ви вже здогадалися із моїх попередніх статей, я люблю різні вікторини. Тому зараз хочу розповісти Вам про вікторину Professor Noggin’s. Якщо бути точним, то це серія вікторин, яка на даний момент включає 38 наборів плюс один додатковий.
Випускає вікторину компанія Outset Media, яка є відомим дистриб’ютором настільних ігор, карткових ігор та пазлів. В 2010 році Professor Noggin’s продав понад 800 тис. копій по всьому світу. Також гра є доступною французькою мовою під назвою “Professeure Caboche”.

Перша гра від Professor Noggin з’явилася в 2002 році. Вона була придумана Дейвом Манга.
Кожна гра із серії містить 180 запитань, згрупованих під однією темою, як наприклад “Президенти США”, ” Географія Канади”, “Домашні тварини”, “Дике життя Північної Америки” та багато інших.

IMG_0070

До комплекту входить кубик, 30 карток із запитаннями, 1 картка з правилами гри і все це запаковано в картонну коробку розміром 13*17*4 см.

IMG_0068s

Завдяки тому, що гра має два рівні складності, молодші діти можуть грати в неї на рівних разом зі своїми старшими братами і сестрами або із дорослими. Картка із опцією Noggin’s Choice дозволяє отримати бали, не відповівши ні на одне запитання, так як гравець може взяти картку у будь-якого іншого гравця.

IMG_0092s

Гру можна придбати на амазоні. Також список магазинів-продавців можна знайти на сайті виробника.

То хто ж такий професор Ноґґін?

Виявляється не такий, а така. Професор Ноґґін – це жінка, сповнена цікавих фактів і знань. Вона народилася, виросла у бібліотеці і, зрештою, прочитала усі запропоновані там книжки. Вона почала із дитячої секції і закінчила енциклопедіями. Її виховав одинокий бібліотекар у тиші. Коли вона була схвильована і поводилася шумно, їй казали: “Тс-с-с, тихіше! Ти у бібліотеці!” І вона пообіцяла собі, що коли виросте, вона придумає для дітей веселі ігри, в які вони зможуть бавитись годинами.

І ось одного дня, професорка Ноґґін стала дорослою. Використовуючи неймовірні знання, які вона отримала, вона винайшла машину часу і почала подорожувати у різні історичні часи, відвідуючи всі частини світу.

Вона почувалася самотньою у своїх подорожах, тож вона запропонувала студентам подорожувати разом із нею. Це дало студентам можливість побачити динозаврів, давні цивілізації та інші цікаві речі.

Її студенти заповнили свої зошити величезною кількістю фактів, тих, що вони дізналися із своїх подорожей. Професорка Ноґґін побачила, що факти є дуже цікавими і вирішила перетворити їх на карткові ігри.

Зараз професорка Ноґґін має 38 карткових ігор (плюс одну додаткову) на цікаві навчальні теми. Тим не менш, вона все ще хоче створювати нові набори. Якщо хтось має якісь ідеї для наступної гри від професорки Ноґґін, або має якісь запитання до неї, вона б дуже хотіла про це дізнатися. Бажаючі можуть надіслати їй електронного листа за електронною адресою pnoggin@outsetmedia.com.

Ось повний список наборів у порядку зростання з коротким описом до кожного набору:

 1. Life in the Ocean (Життя в океані) – Світ під водою та дивовижні істоти у морі. Факти про звичайних ссавців, рослини та інші життєві форми, для яких океан – це домівка.
 2. Insects and Spiders (Комахи і павуки) – Цікаві факти про звичайних комах і павуків Північної Америки: скільки очей і ніг вони мають, що вони їдять і де вони живуть.
 3. Wildlife of North America (Дике життя Північної Америки) – Подорож через Північну Америку, факти про найцікавіших тварин континенту. Від білих ведмедів до прінгорнів, від алігаторів до лисих орлів…
 4. Birds of North America (Птахи Північної Америки) – Всім юним птахолюбам про найцікавіших птахів Північної Америки. Різні види та цікаві факти про їх середовище існування та поведінку.
 5. Dinosaurs (Динозаври) – Цікаві істоти з минулого. Вони всі тут: Тиранозавр Рекс, Птеродактиль, Трицератопс та багато інших!
 6. Life on the Farm (Життя на фермі) – Яке воно, життя на фермі? Відповіді на всі запитання: починаючи від добрив до сільськогосподарських тварин, від аквакультури до сільськогосподарської техніки.
 7. Outer Space (Космос) – Все, що відбувається в космосі. Цікава інформація про планети, супутники, космічні кораблі, астероїди та багато іншого!
 8. Countries of the World (Країни світу) – Станьте фахівцем у галузі географії, дізнавшись про цікаві країни світу. Довідайтеся про цікаві факти та навчіться розпізнавати країни за формою.
 9. First Peoples of N. America (Перші люди північної Америки) – Багата культурна різноманітність Перших народів Північної Америки. Найбільш ранні методи полювання, сільського господарства, мистецтва та транспорту, що використовувалися різними племенами на всьому континенті.
 10. Ancient Civilizations (Античні цивілізації) – Професор Ноґґін повертається у минуле, щоб вивчити загублені, але не забуті цивілізації. Факти про давні місця, філософів, будівлі, мистецтво, одяг, імперії та інше.
 11. Wonders of Science (Чудеса науки) – Усі аспекти науки, включаючи гравітацію, час, звук, погоду та багато чого іншого.
 12. Famous Inventions (Відомі винаходи) – Чи коли-небудь Ви запитували себе: “Як це було винайдено?” Вам більше не доведеться гадати! Професор Ноґґін розробила гру, яка охоплює найвідоміші світові винаходи.
 13. Reptiles and Amphibians (Плазуни і земноводні) – Слизькі і лускаті – ось про кого ця гра. Теми про отруйних жаб, дивних ящірок, морських черепах та небезпечних рептилій.
 14. Wildlife Safari (Сафарі) – Дізнайтеся про найцікавіших тварин у світі. Гра, що описує чудеса дикої природи та допомагає зрозуміти її величезне значення.
 15. Earth Science (Земля) – Вікторина про вулкани, грози та земну кору. Професор Ноґґін перевіряє Ваші знання про Землю.
 16. Civil War (Громадянська війна) – Дізнайтеся про війну, в якій співвітчизники билися між собою. Що викликало війну? Які були найважливіші битви? Як це закінчилося? Відповіді на ці питання та багато іншого!
 17. American Revolution (Американська революція) – Гра про невелике повстання, яке переросло в революцію, що створила американську націю. Дізнайтеся про зрадників і героїв, відомі битви, впливових політиків та наслідки війни.
 18. National Parks (Національні парки) – Американські національні парки є найціннішими скарбами країни і щорічно приймають мільйони відвідувачів. Дізнайтеся про ці парки, про дику природу, яку вони захищають.
 19. Geography of Canada (Географія Канади) – Гра про другу за величиною країну світу. Дізнайтеся про провінції та території, міста та чудеса природи, які роблять цю країну чудовою!
 20. History of Canada (Історія Канади) – Від перших народів Північної Америки до П’єра Трюдо, від Канадської тихоокеанської залізниці до Великої депресії, ця гра – знімок історії Канади.
 21. Prehistoric Mammals (Доісторичні ссавці) – Відкрийте країну доісторичних звірів: від гігантських бобрів до шерстистого носорога. Дізнайтеся про захопливих тварин, які колись блукали по землі і плавали в морях.
 22. Pets (Домашні тварини) – Цуценята, кошенята, ящірки та черепахи – це лише деякі з популярних домашніх тварин. Відкрийте цікаві факти про звичайних домашніх тварин, і дізнайтеся про належний догляд, якого вони потребують від своїх опікунів.
 23. Countries of the World II (Країни світу II) – Дізнайтеся про багато цікавих країн світу. Визначте міста-столиці, відкрийте цікаві факти та навчіться визначати країни за формою.
 24. Creatures of Myth & Legend (Істоти з міфів та легенд) – Грифони, базиліки і фенікси, все, що існувало до Гаррі Поттера. Дізнайтеся про ці міфічні істоти, вивчіть релігійні вірування та культури, які їх створили.
 25. Medieval Times (Середньовіччя) – (1066-1453 рр. н.е.) Що зробила для нас Велика хартія вольностей? Ким була Жанна д’Арк? Дізнайтесь відповіді, так, ніби Ви подорожуєте в часі, до світу лицарів, битв, замків та соборів.
 26. Freshwater Life of North America (Життя у прісних водоймах Північної Америки) – Все, що молодим натуралістам потрібно знати про життя в ставках, озерах і річках Північної Америки. Дізнайтеся про річкових видр, качок, комарів та черепах.
 27. The Human Body (Тіло людини) – Дізнайтеся про дивовижне і чудове людське тіло, починаючи від м’язів і закінчуючи органами відчуття.
 28. Geography of the U.S. (Географія Сполучених Штатів) – Від сільських фермерських громад до міських метрополій, від гір до тропічних островів. Дізнайтеся про штати, міста та природні географічні чудеса, які роблять цю країну таким цікавим місцем для вивчення.
 29. History of the U.S. (Історія Сполучених Штатів) – Дізнайтеся про важливих людей та події, які сформували цю націю. Від винахідників і дослідників до політиків та спортсменів, від конфліктів і договорів до сільського господарства та промисловості.
 30. Explorers (Мандрівники) – Від Африки до Антарктиди, від Азії до Америки, з минулого в теперішній час: дізнайтеся про людей, які відкрили не тільки нові землі, але й нові народи та нові ідеї.
 31. Extraordinary Women (Надзвичайні жінки) – Професор Ноґґін допомагає дізнатись цікаві факти про надзвичайних жінок у науці, мистецтві, політиці тощо.
 32. Rainforests of the World (Тропічні ліси світу) – Дізнайтеся про мавп, каучукові рослини, ягуарів та ін. Професор Ноґґін водить вас лісами Африки та Амазонки.
 33. History of Art (Історія мистецтва) – Навчіться цінувати найвищі досягнення цивілізації.
 34. Wonders of the World (Чудеса світу) – Відчуйте трепет перед історичними пам’ятками, що перейшли до нас у спадок від різних часів та культур.
 35. Presidents of the United States (Президенти Сполучених Штатів) – Дізнайтеся про важливих людей, які допомогли сформувати та очолити Сполучені Штати.
 36. Baseball (Бейсбол) – Все про бейсбол.
 37. Hockey (Хокей) – Все про хокей.
 38. Horses (Коні) – Приєднайтеся до професорки Ноґґін в дослідженні світу коней. Вивчення їх анатомії та поведінки, а також дізнайтеся цікаві факти про історію коней та популярні породи.
 39. The Fifty States (П’ятдесят штатів) – Спеціальний додатковий набір, що містить аж 62 картки допоможе дізнатися цікаві факти про всі 50 штатів США!

Зауважу, що всі вищенаведені набори можуть бути згруповані за категоріями. Ось так:

 • Наука: Динозаври (05), Життя на фермі (06), Космос (07), Чудеса науки (11), Відомі винаходи (12), Земля (15), Доісторичні ссавці (21), Тіло людини (27).
 • Природа: Життя в океані (01), Комахи і павуки (02), Дике життя Північної Америки (03), Птахи Північної Америки (04), Плазуни і земноводні (13), Сафарі (14), Національні парки (18), Життя у прісних водоймах Північної Америки (26), Тропічні ліси світу (32).
 • Географія: Країни світу (08), Національні парки (18), Географія Канади (19), Країни світу II (23), Географія Сполучених Штатів (28), П’ятдесят штатів (додатковий набір S1).
 • Історія: Перші люди північної Америки (09), Античні цивілізації (10), Громадянська війна (16), Американська революція (17), Історія Канади (20), Істоти з міфів та легенд (24), Середньовіччя (25), Історія Сполучених Штатів (29), Мандрівники (30), Надзвичайні жінки (31), Президенти Сполучених Штатів (35), П’ятдесят штатів (додатковий набір S1).
 • Інше: Життя на фермі (06), Домашні тварини (22), Істоти з міфів та легенд (24), Тіло людини (27), Історія мистецтва (33), Чудеса світу (34), Бейсбол (36), Хокей (37), Коні (38).

У наступних моїх оглядах я планую детальніше описати деякі із наборів. Якщо Ви маєте якісь побажання щодо конкретних наборів – напишіть, будь ласка про це в коментарях.

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s